ویدیو ✅ آموزش ورود از طریق مرورگر در نرم افزار ادوب کانکت

آموزش ویدیویی ✅ ورود به نرم افزار ادوب کانکت از طریق مرورگر ✅ ورود به میتینگ از طریق گوگل کروم ✅ ورود به وبینار با فایرفاکس ✅ دانلود ادوب کانکت

نسخه های جدید سیستم آدوبی کانکت قابلیت اجرا شدن در مرورگر وب و همینطور نرم افزار اختصاصی آدوبی را به صورت همزمان دارند و شما میتوانید در هر زمان که بخواهید از دو روش برای ورود به آدوبی کانکت استفاده کنید. در آموزشی که برای شما به صورت ویدیویی تهیه کردیم هر دو روش را توضیح خواهیم داد. توجه داشته باشید. در صورتی که از سرویس های مجموعه آدوبی آنلاین اگر استفاده کنید این قابلیت ها فعال می باشند.

در این ویدیو قصد داریم تا با نحوه ورود و نحوه استفاده وبینار از طریق مرورگر را نشان دهیم. جهت ورود به وبینار ادوب کانکت شما از دو طریق می توانید در آدوب کانکت حضور داشته باشید. طریقه اول از نرم افزار آدوب کانکت و طریق دوم از طریق مرورگر وب در نسخه جدید ادوب کانکت شما میتوانید با مرورگر سافاری گوگل کروم فایرفاکس موزیلا اپر و … که از تکنولوژی HTML 5 پشتیبانی می کنند وارد شوید. طریقه اتصال شما به نرم افزار ادوب کانکت از طریق پروتکل RTMP یا RTMPS می باشد. پیشنهاد می کنیم ویدیوی آموزشی را تا انتها مشاهده کنید. در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید می توانید در قسمت نظرات مطرح نمایید. همکاران ما در مدت زمان کوتاه به درخواست های شما رسیدگی خواهند کرد.

توجه داشته باشید که ویدیویی اول آموزش و فرایند ورود با نام کاربری و رمز عبور به صورت کاربری و یا به صورت مهمان می باشد. در ویدیو دوم شما می توانید با نحوه ی شرکت در وبینار آشنا شوید. در ویدیویی دوم متوانید از نحوه ی چگونگی ابزار های مورد نیز آشنا شوید. به طور مثال می توانید میکروفون یا وب کم خود را فعال و به اشتراک بذارید و همینطور میتوانید در وبینار به گفتگو بپردازید حتی میتوانید در پرسش و پاسخ های که مدرس مطرح مینمایید استفاده نمایید. و حتی در نظر سنجی شرکت کنید.

تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۹۷

به روز رسانی : ۷ دی ماه ۹۹

آموزش و نحوه ورود به وبینار

.
آموزش و نحوه ی استفاده از ابزار ها در وبینار

آموزش

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.