دانلود آدوب کانکت ۱۱ – Adobe Connect 11 Download

دانلود آدوب کانکت 11 - ✅ - Adobe Connect 11 Download

یکی از بهترین سرویس های برگزاری وبینار را میتوان نرم افزار کانکت از مجموعه های شرکت آدوبی نام برد با نام اختصاصی Adobe Connect با توجه به رشد روز افزون سیستم های مدیریت آموزش آنلاین مجازی میتوان به جرات نرم افزار آدوبی کانکت را نه تنها جز بهترین بلکه اولین و لیدر بازار این سیستم نام برد. از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ نرم افزار آدوبی کانکت به سرعت در حال به روز رسانی بوده است. از نسخه های ۹.۸ به پایین قابلیتی چون برگزاری وبینار در مرورگر با سیستم HTML خبری نبوده. با توجه به رقابت در صنعت این سیستم آدوبی کانکت در حال به روز کردن سیستم خود بوده که بتواند جایگاه خود را حفظ کند. حال که این نرم افزار در سطح جهانی خود برند قول خود را یدک می کشد. امکانات فوق العاده ای را در اختیار عموم کاربران خود قرار داده است.

حال با توجه به نیاز عموم این سیستم به خوبی ابزار های قوی را در اختیار کاربران قرار داده. اما اگر بخواهیم تنها ایرادی که از این سیستم بگیریم باید به نسخه های تحت نرم افزار آن نگاه بیاندازیم. متاسفانه آدوبی هیچ وقت روی نسخه تحت نرم اقزار خود سیستم چت را برای پارسی زبانان ارائه نداده و این یکی از نقاط ضعف در این نرم افزار برای ایرانیان و پارسی زبانان شده است. تنها راه کاری که میتوانستند کاربران از این موضوع رد شوند نصب یا اجرای زبان عربی در این سیستم بوده اند چرا که فونت ی در این سیستم درست نمایش داده نمی شده است و کاربران می بایست بجای کلمه ی از ی استفاده می کردند که دو راه کار برای این موضوع وجود داشته یا زبان عربی را نصب می کردند یا از دکمه Shift + X استفاده می کردند تا این متن به درستی در نرم افزار آدوبی کانکت نمایان شود. و دیگر شرکت کننده گان بتوانند متن ها را به درسی بخوانند.

اما با ورود نسخه تحت وب HTML که از سرویس به نام ACTS در سیستم آدوبی کانکت استفاده شده است. با این سرویس کاربران در محیط تحت وب نرم افزار بدون مشکل میتوانستند چت خود را به درستی مشاهده کنند. جدا از این تمامی امکانات در نسخه تحت وب وجود دارد به جز امکان اشتراک گذاری دسکتاپ که کاربر با دسترسی HOST یا Peresenter می بایست نرم افزار را اجرا کند.

چنانچه میخواهید وبینار های خود را به صورت اختصاصی یا اشتراکی برگزار کنید میتوانید به قسمت لیست پلن های ما مراجعه کنید.

به زودی لینک دانلود نسخه سرور آدوب کانکت در اینجا قرار می گیرید