دانلود لایسنس جدید آدوب کانکت (محدود)


با توجه به اتمام لایسنس قدیمی یک ساله نرم افزار آدوبی کانکت برای دوستان یک لایسنس محدود یک ساله در نظر گرفته اییم که بتوانند از این لایسنس جدید برای رفع مشکلات حودشون از این سریال استفاده نماییند
دوستان گرامی در نظر داشته باشید که این لایسنس داری هیچ گونه امکانات کافی نمی باشد.
*در صورتی که نیاز به لایسنس نامحدود با تمامی امکانات روز این سیستم حرفه ایی دارید میتوانید با قسمت تماس باما در ارتباط باشید تا با قیمت بسیار مطلوب با پشتیبانی بدون نگرانی از این سیستم استفاده نمایید.

لینک دانلود یک ساله محدود 

Free License Adobe Connect Download

Downloadمطالب

12 دیدگاه

 • سلام اگر فقط از لینک دوم برای لایسنس استفاده کنم نیازی نیست فایل نصب را دانلود کنم. میخواستم بدونم این کد لایسنس تمام امکانات مخصوصا خروجی دانلود ویدیو را هم میدهد ؟

  • درود اگر لایسنس قدیمی شما به اتمام رسیده است میتوانید با این فایل لایسنس خود را تمدید کنید. اما این فایل تمامی امکانات را ندارد حتی خروجی MP4 که بخواهید دانلود نمایید در صورتی که نیاز دارید از تمامی این قسمت ها استفاده کنید و یک لایسنس کامل بدون محدودیت تاریخی و تعداد کاربران همزمان داشته باشید میتوانید از قسمت تماس با ما با همکاران پشتیبیانی و فروش اطلاعات کافی را کسب نمایید و قیمت لاینسن نا محدود به قیمت نازلی در خدمت دوستان قرار میگیرد.

 • ممنونم بابت پشتیبانی واقعا عالی هستید همیشه به روز کار میکنید.. قطعا با این رفتار خوب و خوش رفتاری مشتریانی وفاداری دارید.

 • باسلام و وقت بخیر
  می خواستم بپرسم آیا لایسنس آدوبی ۱۰.۵سرور که درسایت های دانلود موجود می باشد محدود هست یا خیر ؟(زمان ورود به صفحه مدیریت لایسنس را نامحدود unlimited می نویسد.)
  منظورم این سایت هست
  downloady.ir
  و قیمت لایسنس این نسخه ازبرنامه چقدر هست؟
  واینکه لایسنس که به برنامه اضافه میشه آیا با افزودن time expire باز هم نیاز به لایسنس دیگر هست و برنامه با چه تعداد جلسه همزمان و کاربر همزمان کار می کنه؟

  • لایسنس های که در سایت های دیگر ارائه می شوند اگر اصولی نصب شود مشکلی ندارد.
   اما تنظیمات خاصی نیاز دارد برای راه اندازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *